Team

Het Team van de Christelijke Opleidingsschool

Cora Stuurman, directeur
cora.stuurman@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Ada Krijgsman, IB-er en MT lid
ada.krijgsman@prohles.nl
maandag, dinsdag en donderdag
 
Marjolein van Leeuwen, IB-er
marjoleinvanleeuwen@prohles.nl
maandag en vrijdag
Rim van der Bent, 
Leerkrachtondersteuner
rim.vanderbent@prohles.nl
maandag t/m donderdag
Vivian Varkevisser, zorgassistent
vivian.varkevisser@prohles.nl
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag t
Laura Kuijt, vakdocent gym
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Kirsten Stolk,
Leerkrachtondersteuner
kirsten.stolk@prohles.nl
dinsdag, donderdag en vrijdag
Lydia Varkevisser, IB -er, MT lid en levelup leerkracht
lydia.varkevisser@prohles.nl
donderdag en vrijdag en soms maandag od dinsdag
Lisette Kuyt, groep 2A
lisette.kuyt@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Margriet Haasnoot, groep 2A en MT lid
margriet.haasnoot@prohles.nl
maandag, donderdag en vrijdag
Karin van der Plas, groep 1B
karin.vanderplas@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Linda van der Plas, groep 2B
linda.vanderplas@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Kirsten Ravensbergen, groep 3A en MT lid kirsten.ravensbergen@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Carmen Vooijs, groep 2B en 4B
carmen.vooijs@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Ivon Ouwehand, groep 1A
ivon.ouwehand@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Hester Ouwehand, groep 3B
hester.ouwehand@prohles.nl
maandag t.m woensdag
Chantal Toren, groep 5A en MT lid
chantal.toren@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Thelinde Hoogendijk, groep 3B
thelinde.hoogendijk@prohles.nl
woensdag t/m vrijdag
Anne-Sophie van den Oever,  annesophie.vandenoever@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Susanne Haasnoot, groep 5B
susanne.haasnoot@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Jeanette van den Oever, groep 7A
jeanette.vandenoever@prohles.nl
dinsdag t/m vrijdag
Jessica Guijt, groep 4A
jessica.guijt@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Geertje de Vries, groep 4B
geertje.devries@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Thea van der Bent, groep 7A
thea.vanderbent@prohles.nl
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Jacqueline Hoenson, groep 6A
jacqueline.hoenson@prohles.nl
maandag t/m donderdag
Tineke Hoek, groep 5A
tineke.hoek@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Christine Guijt, groep 3A en 6B
christine.guijt@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Eline Grimbergen, groep 6B
eline.grimbergen@prohles.nl
maandag t/m woensdag en vrijdag
Lisanne van Duyn, groep 7B
lisanne.vanduyn@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Diane Zandbergen, groep 6A 
diane.zandbergen@prohles.nl
donderdag en vrijdag
 
Jolien Oudshoorn, groep 8B en MT lid
jolien.oudshoorn@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Sandra Nijgh, groep 8A en 8B
sandra.nijgh@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Harrynette Haasnoot, groep 8A
harrynette.haasnoot@prohles.nl
maandag, woensdag t/m vrijdag
Paul de Ridder, congiërge hoofdgebouw
paul.deridder@prohles.nl
Bas Krijgsman, congiërge dependance
bas.krijgsman@prohles.nl

Hoe meer ik leer, hoe meer ik weet, hoe meer ik weet, hoe meer ik kan! Dus daarom altijd nieuwe dingen blijven leren! Leren geeft je altijd iets nieuws.

Lydia, IB-er