Team

Het Team van de Christelijke Opleidingsschool

Cora Stuurman, directeur
cora.stuurman@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Ada Krijgsman, IB-er en MT lid
ada.krijgsman@prohles.nl
maandag, dinsdag en donderdag
 
Marjolein van Leeuwen, IB-er
marjoleinvanleeuwen@prohles.nl
maandag en vrijdag
Rim van der Bent, 
Leerkrachtondersteuner
rim.vanderbent@prohles.nl
maandag t/m donderdag
Vivian Varkevisser, zorgassistent
vivian.varkevisser@prohles.nl
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag t
Laura Kuijt, vakdocent gym
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Kirsten Stolk,
Leerkrachtondersteuner
kirsten.stolk@prohles.nl
dinsdag, donderdag en vrijdag
Lydia Varkevisser, IB -er, MT lid en levelup leerkracht
lydia.varkevisser@prohles.nl
donderdag en vrijdag en soms maandag od dinsdag
Lisette Kuyt, groep 1A
lisette.kuyt@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Margriet Haasnoot, groep 1A, MT lid en levelup leerkracht
margriet.haasnoot@prohles.nl
maandag, donderdag en vrijdag
Karin van der Plas, 1B
karin.vanderplas@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Linda van der Plas, 2A
linda.vanderplas@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Jolanda van den Herik, 2A
jolanda.vandenherik@prohles.nl
donderdag, vrijdag
woensdag gr 5A
Carmen Vooijs, 2B
carmen.vooijs@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Ivon Ouwehand, instroomgroep
ivon.ouwehand@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Fleur van Rijn, instroomgroep
fleur.vanrijn@prohles.nl
donderdag, vrijdag
Chantal Toren, groep 3A en MT
chantal.toren@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Thelinde Hoogendijk, groep 3A
thelinde.hoogendijk@prohles.nl
woensdag t/m vrijdag
Anne-Sophie van den Oever,  annesophie.vandenoever@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Susanne Haasnoot, groep 3B
susanne.haasnoot@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Hester Ouwehand, groep 3B
hester.ouwehand@prohles.nl
maandag t.m woensdag
Jessica Guijt, groep 4A
jessica.guijt@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Geertje de Vries, groep 4A
geertje.devries@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Thea van der Bent, groep 5A
thea.vanderbent@prohles.nl
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Kirsten Ravensbergen, groep 5B en MT lid kirsten.ravensbergen@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Jacqueline Hoenson, groep 6A
jacqueline.hoenson@prohles.nl
maandag t/m donderdag
Tineke Hoek, groep 6B
tineke.hoek@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Christine Guijt, groep 6B
christine.guijt@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Eline Grimbergen, groep 6C
eline.grimbergen@prohles.nl
maandag t/m woensdag en vrijdag
Lisanne van Duyn, groep 7A
lisanne.vanduyn@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Diane Zandbergen, groep 7A 
diane.zandbergen@prohles.nl
donderdag en vrijdag
 
Jolien Oudshoorn, groep 7B en MT lid
jolien.oudshoorn@prohles.nl
maandag t/m vrijdag

 
Paul de Ridder, congiërge hoofdgebouw
paul.deridder@prohles.nl
 
Bas Krijgsman, congiërge dependance
bas.krijgsman@prohles.nl
Sandra Nijgh, groep 8B
sandra.nijgh@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Jeanette van den Oever, groep 8A
jeanette.vandenoever@prohles.nl
dinsdag t/m vrijdag
Harrynette Haasnoot, groep 8A, 8B en ICT-er
harrynette.haasnoot@prohles.nl
maandag, woensdag t/m vrijdag

Leerlingen leren ontdekken hoe ze groeien naar zelfstandigheid.

Harrynette, juf van groep 8A en 8B