Team

Het Team van de Christelijke Opleidingsschool

Cora Stuurman, directeur
cora.stuurman@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Ada Krijgsman, IB-er
ada.krijgsman@prohles.nl
maandag, dinsdag en donderdag
 
Marjolein van Leeuwen, IB-er
marjoleinvanleeuwen@prohles.nl
maandag en vrijdag
Rim van der Bent, 
Leerkrachtondersteuner
rim.vanderbent@prohles.nl
maandag t/m donderdag
Vivian Varkevisser, zorgassistent
vivian.varkevisser@prohles.nl
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag t
Laura Kuijt, vakdocent gym
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Kirsten Stolk,
Leerkrachtondersteuner
kirsten.stolk@prohles.nl
dinsdag, donderdag en vrijdag
Danielle van Duijn, groep 1A
danielle.vanduijn@prohles.nl
dinsdag t/m vrijdag
Karin van der Plas, groep 1B
karin.vanderplas@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Linda van der Plas, groep 1C
linda.vanderplas@prohles.nl
maandag, dinsdag en vrijdag
Hester Ouwehand, groep 1C
hester.ouwehand@prohles.nl
maandag, woensdag en donderdag
Lisette Kuyt, groep 2D
lisette.kuyt@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Margriet Haasnoot, groep 2D en MT
margriet.haasnoot@prohles.nl
maandag, donderdag en vrijdag
Carmen Vooijs, groep 2E
carmen.vooijs@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Chantal Toren, groep 3A en MT
chantal.toren@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Thelinde Hoogendijk, groep 3A
thelinde.hoogendijk@prohles.nl
woensdag t/m vrijdag
Anne-Sophie van den Oever, groep 3B annesophie.vandenoever@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Susanne Haasnoot, groep 3B
susanne.haasnoot@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Geertje de Vries, groep 4A
geertje.devries@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Nicoline Smit, groep 4B
nicoline.smit@prohles.nl
maandag en dinsdag
Lydia Varkevisser, groep 4B
lydia.varkevisser@prohles.nl
woensdag t/m vrijdag
Jacqueline Hoenson, groep 5A
jacqueline.hoenson@prohles.nl
maandag t/m donderdag
 
Diane Zandbergen, groep 5A en 8A
diane.zandbergen@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Thea van der Bent, groep 5B
thea.vanderbent@prohles.nl
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 
Kirsten Ravensbergen, groep 5C en MT kirsten.ravensbergen@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Lisanne van Duyn, groep 6A
lisanne.vanduyn@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Renee Beerendonk, groep 1A en 6A
renee.beerendonk@prohles.nl
maandag, donderdag en vrijdag
Rody Warmerdam, groep 6B
rody.warmerdam@prohles.nl
maandag t/m woensdag
 
Christine Guijt, groep 6B
christine.guijt@prohles.nl
donderdag en vrijdag
Jolanda van der Herik, groep 6
jolanda.vandenherik@prohles.nl
Jeanette van den Oever, groep 7A
jeanette.vandenoever@prohles.nl
dinsdag t/m vrijdag
Harrynette Haasnoot, groep 7A, 7B en ICT-er
harrynette.haasnoot@prohles.nl
maandag, woensdag t/m vrijdag
Sandra Nijgh, groep 7B
sandra.nijgh@prohles.nl
maandag t/m woensdag
Eline Grimbergen, groep 8A
eline.grimbergen@prohles.nl
maandag t/m woensdag en vrijdag
 
Jolien Oudshoorn, groep 8B en MT
jolien.oudshoorn@prohles.nl
maandag t/m vrijdag
Paul de Ridder, congiërge hoofdgebouw
paul.deridder@prohles.nl
 
Bas Krijgsman, congiërge dependance
bas.krijgsman@prohles.nl

Van en met elkaar leren!

Diane, juf van groep 5A en 8A